Junior Analist Aplicatii Software

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Junior Analist Aplicatii Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.05.2019

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    De ce Regina Maria?

    Pentru ca avem grija de oameni si credem in responsabilizarea lor prin oferirea tuturor instrumentelor necesare pentru atingerea succesului profesional. Suntem o echipa tanara si dinamica, ce se mareste de odata cu extinderea companiei si care este gata sa te intampine cu mult entuziasm si sa iti ofere mediul perfect pentru a-ti consolida cariera.

    Esti potrivit pentru noi, daca esti o persoana:

    Motivata de atingerea rezultatelor si care cauta permanent solutii inovative;
    Cu o atitudine orientata spre identificarea & solutionarea problemelor;
    Organizata si care isi planifica activitatea pentru atingerea obiectivelor;
    Orientata spre client (construirea unei foarte bune relatii cu clientul intern);
    Cu un nivel de cunostinte basic-mediu in HTML, CSS, SQL/MySQL, tehnologii web Open Source, Project Management.

    Responsabilitati

    Iata cum vei contribui la reusitele echipei de IT si care vor fi atributiile tale:

    Vei gestiona proiectele pe care vei fi delegat, in sensul urmaririi, in limitele competentelor, a respectarii cerintelor si calitatii livrariilor, precum si urmarirea respectarii graficelor si etapelor de implementare in organizatie;
    Vei prelua prin sistemul de ticket-ing, de la utilizatorii interni, cerintele de setari/ modificari de parametri ale aplicatiilor;
    Vei indeplini sarcini administrative specifice departamentului;
    Vei oferi suport de tip help-desk si customizare pentru utilizatorii aplicatiilor REGINA MARIA;
    Vei fi implicat in testarea interna a modulelor aplicatiilor operationale.

    Ce oferim?
    Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua;
    Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale;
    Zile libere platite in plus fata de cele 21 standard;
    Bonuri de masa de 15 lei fiecare;
    Acces la cursuri & traininguri de specialitate;
    Abonament medical la serviciile REGINA MARIA;
    Discounturi la parteneri externi.