Responsabil procesare comenzi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Responsabil procesare comenzi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.07.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Responsabil procesare comenzi, pentru o companie elvetiana de top, care activeaza in domeniul packaging.
    Locatie: Zona Cotroceni, sector 5

    - Experienta pe un pozitie similara de cel putin 1 an
    - Studii superioare in domeniul economic sau tehnic – reprezinta un avantaj
    - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
    - Buna cunoastere a pachetului Ms Office, Excel
    - Bune abilitati de comunicare si relationare

    Responsabilitati

    - Preluarea comenzilor primite din partea clientilor
    - Procesarea in sistem a comenzilor lansate de clienti
    - Urmarirea evolutiei comenzilor si informarea clientilor de modificarile aparute
    - Urmarirea executiei comenzilor
    - Oferirea informatiilor solicitate cu privire la termenele de livrare, cantităţi, etc
    - Verificarea soldurilor si a scadentelor

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv
    - Bonuri de masa in valoare de 15 lei
    - Program de lucru office: L-V, 08.30 - 17.00
    - Contract pe perioada nedeterminata
    - Mediu de lucru atractiv si dinamic, cu posibilitati de dezvoltare