Angajam Tehnician Mentenanta

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.04.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Pregatire profesionala in domeniul mecanicii ,
    - Experienta in domeniu constituie un avantaj,
    - Implicare, seriozitate si stabilitate la locul de munca,
    - Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi

    Responsabilitati

    - Executa o activitate permanenta de supraveghere , reglare/calibrare pentru fluxul de productie si depanare in caz de defectiuni a utilajelor de productie si instalatiilor anexe
    - Executa activitati de demontare/ curatare a utilajelor in timpul lucrului in vederea bunei functionari a acestora
    - Raspunde de calitatea lucrarilor de intretinere si reparatii efectuate
    - Executa lucrari de reparatii capitale aferente partii mecanice si electrice a utilajelor
    - Raspunde de exploatarea si intretinerea corespunzatoare a trusei de instrumente
    - Executa lucrari de reparare si reglare ale componentelor electrice ale utilajelor de productie.

    Alte informatii

    - Salariu de incadrare 3.200 lei;
    - Bonusuri de productie ~400 de lei brut;
    - Tichete de masa 15lei/ zi lucratoare lucrata;
    - Ore suplimentare platite dublu;
    - Ore de noapte platite cu spor de 25 %