Reprezentant Vanzari b2b (m/f > domeniul industrial) - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOLI active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari b2b (m/f > domeniul industrial) - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: SOLI
Domeniu:
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.05.2019

    SOLI a aparut din dorinta de a oferi clientilor si candidatilor nostri solutii inovative si o noua abordare a proceselor clasice de recrutare.

    Cerinte

    Recrutam Reprezentant Tehnic de Vanzari, pentru clientul nostru - distribuitor de produse electrice si electronice pentru echipamente industriale.

    Cerinte:
    - Pasiune pentru domeniul tehnic;
    - Abilitati bune de comunicare;
    - Carnet Cat. B
    - Disponibilitate pentru deplasari;
    - Abilitati de negociere si atentie la detalii;
    - Perseverenta
    - Persoana dinamica si autonoma
    - Experienta in vanzari reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    - Cerceteaza piata si abordeaza noi clienti;
    - Dezvolta portofoliul actual de clienti;
    - Sondeaza nevoi, creaza si prezinta oferte tehnico-comerciale;
    - Participa la targuri sau alte evenimente de profil.

    * Persoana va acoperi zona Buc-IF, respectiv zona C-N-V a Romaniei. Deplasarile presupun 2-3 nopti pe saptamana in afara localitatii.

    Alte informatii

    Se ofera pachetul clasic pentru posturile din vanzari:
    - Masina de serviciu (Dacia Logan - noua), telefon, laptop;
    - Salariu fix
    - Bonus din vanzari

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Brasov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (315)