Asistent Manager Tehnic (Productie Mobila) - Otopeni, IF

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOLI active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager Tehnic (Productie Mobila) - Otopeni, IF active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: SOLI
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 21.10.2019

    SOLI a aparut din dorinta de a oferi clientilor si candidatilor nostri solutii inovative si o noua abordare a proceselor clasice de recrutare.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, companie din domeniul productiei de mobila, cautam un Asistent Manager Tehnic, ale carui responsabilitati vin in sprijinul specificului companiei - productie mobila.

    Cerinte:
    - Permis Cat. B - fara incidente majore;
    - Cazier curat;
    - Pasiune pentru domeniul tehnic;
    - Persoana pragmatica, muncitoare, atenta la detalii;
    - Abilitati citire desen tehnic (sau disponibilitate sa invete);
    - Flexibilitate pentru indeplinirea sarcinilor
    - Studii absolvite - Minim Liceu cu BAC
    - Disponibilitate de a lucra atat in locatie fixa (Otopeni) cat si pe teren.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Achizitii Materiale (lemn, feronerie, PAL, MDF, scule electrice, echipamente);
    - Transport documente / materiale (ajuta si la incarcare-descarcare materiale);
    - Masuratori in teren sau in fabrica;
    - Diferite activitati administrative care-l degreveaza pe Directorul Tehnic de sarcini;
    - Tine locul Directorului Tehnic in lipsa acestuia.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (125)