Specialist vanzari B2B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Specialist vanzari B2B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Minim 2 ani experienta pe o pozitie asemanatoare;
    Foarte bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
    Cunostinte limba engleza nivel avansat - scris, vorbit;
    Bune cunostinte de operare pachet Microsoft Office;
    Perseverent in atingerea obiectivelor;
    Bun coechipier cu foarte bune abilitati de prezentare, negociere si diplomatie;
    Capacitate de rezolvare a problemelor sau situatiilor dificile in relatia cu clientii;
    Capacitate de previziune;
    Permis de conducere.

    Responsabilitati

    Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii;
    Disponibiliatea de a efectua deplasari frecvente;
    Promovarea si vanzarea produselor companiei catre publicul business;
    Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
    Prospectarea pietei si Identificarea de clienti potentiali - persoane juridice si fizice, in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a produselor oferite de companie;
    Raportare periodica privind activitatea desfasurata;
    Deplasarea la sediul clientilor pentru discutii si prezentari - Intocmirea si prezentarea de oferte;
    Negocierea si incheierea contractelor;
    Monitorizarea derularii contractelor si gestionarea portofoliului de contracte;
    Atingerea targetului lunar de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri in functie de realizari si evolutie;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (88)