Account manager lb Italiana 700 EUR + bonus

Angajator: Cronos Ares Partners
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.03.2019

    Cronos Ares Partners is a company in partnership with market’s leader brand. The main activity is focused on capital markets and brokerage.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Persoana dinamica;
    - Serioasa;
    - Motivata;
    - Dornica de a progresa;
    - Tehnici de vanzare.

    Responsabilitati

    Daca esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si oportunitate de dezvoltare, esti candidatul ideal!
    Salariul atractiv si motivant, mediul de lucru placut si locatie excelenta!

    Angajatii vor fi responsabili in administrarea si gestionarea portofoliului de clienti desemnati, asigurand o buna desfasurare a relatiilor cu acestia.
    Se cer: comunicare, negociere, cunostinte avansate de limba italiana ( scris si vorbit ).

    Te asteptam in echipa noastra!