Asistent director magazin CCC Bistrita

Angajator: CCC
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bistrita
  • Actualizat la: 25.03.2019

    Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

    Cerinte

    Ce am aprecia la tine:

    - Sa ai capacitatea de a interactiona atat cu colegii cat si cu clientii;
    - Sa fii o persoana responsabila, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
    - Sa ai nivel mediu pentru limba engleza;
    - Sa ai minim 1 an experienta in domeniu.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci:

    - Sa coordonezi intreaga activitate din magazin (impreuna cu managerul);
    - Sa te implici in vanzarea directa a produselor catre client;
    - Sa optimizezi activitatea de vanzare si de aprovizionare in magazin;
    - Sa lucrezi cu casa de marcat;
    - Sa Intocmesti actele zilnice necesare vanzarii in magazin;
    - Sa supervizezi activitatea echipei de vanzari;
    - Sa lucrezi in conformitate cu cerințele, standardele si procedurile interne CCC;
    - Sa garantezi buna funcționare a magazinului din punct de vedere tehnic si organizatoric.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:
    - Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala;
    - Flexibilitatea programului
    - Tichete de masa
    - Bonusuri
    - Discount la produsele din magazin