REPREZENTANT RELATII CLIENTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile INTACT Media Group active.

Vezi toate job-urile REPREZENTANT RELATII CLIENTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: INTACT Media Group
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.03.2019

    Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare.
    INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

    Cerinte

    Studii medii sau superioare finalizate;
    Minimum 6 luni experienta pe un post similar (domeniul teleshopping constituie un avantaj);
    Abilitati de comunicare excelente (vorbit si scris).

    Responsabilitati

    Gestionarea apelurilor telefonice primite in departamentul Customer Care;
    Solutionarea solicitarilor venite de la clienti telefonic sau online;
    Contactarea clientilor pentru a comunica rezultatele solicitarilor;
    Raportarea asupra modului in care au fost solutionate solicitarile primite de la clientii contactati;
    Procesarea documentelor necesare solicitarilor de retur venite din partea clientilor;
    Gestionarea concursurilor organizate in companie (crearea de regulamente si alte documente necesare, informarea tuturor persoanelor implicate, contactarea castigatorilor, experierea premiilor prin curier)
    Gestionarea materialelor necesare pentru livrari (instructiuni de utilizare, etichete, ambalaje, etc.);
    Intocmirea raportul saptamanal de eficienta a serviciilor de call-center