Inginer Instalatii Gaze si CT:

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Inginer Instalatii Gaze si CT: active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 05.01.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Absolvent invatamant superior tehnic de lunga sau scurta durata in unul dintre domeniile: mecanica, electromecanica, energetica, automatizari, transporturi, metalurgie, chimie, constructii, instalatii sau alte domenii tehnice conexe;
    • Certificat de calificare instalator incalzire CT si gaze;
    • Minim 2 ani experienta in domeniu CT;
    • Instalator autorizat ANRE minim grad III D / Instalator autorizat ANRE minim grad EGD, EGIU, in termen de valabilitate;
    • Atestat ISCIR conform ordinului 165/2011, privind aprobarea metodologiei de atestare a personalului tehnic de specialitate in domeniul ISCIR, RVT - Responsabil cu Verificarea Tehnica;
    • Utilizare MS Office si Internet;
    • Permis de conducere categoria B;
    • Planificarea si prioritizarea activitatilor;
    • Determinare si responsabilitate;
    • Abilitati de comunicare verbala si scrisa;
    • Gandire tehnica;
    • Capacitatea de a lucra in echipa;

    Responsabilitati

    • Promovarea si incheierea de contracte (inclusiv comenzi lucrari) de prestari servicii de verificari/revizii tehnice la instalatiile de utilizare gaze naturale si a centralelor termice, pentru clientii existenti;
    • Executarea lucrarilor privind verificarea tehnica in utilizare la aparatele de încălzit alimentate cu gaz, cazane de apă caldă cu putere P < 400 kW si cazane de abur de joasă presiune cu debit Q ≤ 0,6 t/h si Pmax abur ≤ 0,5 bari;
    • Intocmeste documentatia in urma verificarii in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR;
    • Executa lucrari de verificare/revizie tehnica si reparatii/defecte, relevee, la instalatiile de utilizare gaze naturale;
    • Promoveaza si monteaza produsele din oferta.