Project Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Swiss Solutions active.

Vezi toate job-urile Project Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Swiss Solutions
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.05.2019

    Suntem Swiss Solutions, cea mai mare agenție de traduceri din si furnizarilor de servicii lingvistice din Romania. Lucrăm la cele mai înalte standarde profesionale și etice cu scopul de a livra servicii de traducere potrivite pentru tine.

    Cerinte

    - Aptitudini excelente de comunicare (in scris, verbala, telefonica) si de colaborare
    - Aptitudini foarte bune de stabilire a prioritatilor, in special capacitatea de a trata sarcini multiple in perioade scurte de timp
    - Aptitudini foarte bune de negociere si atentie sporita la detalii cunostinte foarte bune de limba engleza
    disponibilitate pentru a lucra între 8:30 – 17:00
    - Bune cunostinte de utilizare a calculatorului diploma de licența
    - Gandire analitica solida si competenta decizionala

    Deși experiența într-o pozitie similara reprezintă un mare avantaj, proaspetii absolventi puternic motivati sunt incurajati sa aplice.

    Responsabilitati

    - Te vei ocupa de toate aspectele privitoare la organizarea cursurilor:
    - Vei identifica necesitătile clientului
    - Vei planifica cursurile in ce priveste: costul, timp, resursele
    - Vei mentine o comunicare clara atat cu clientii, cat si cu trainerii, negociind cei mai buni termeni cu ambele parti
    - Vei veni cu idei pentru imbunatatirea continua a procesului de lucru ei analiza toate informatiile necesare pentru a identifica solutia cea mai buna in scopul desfasurarii corespunzatoare a cursurilor
    - Vei folosi aplicatiile si programele interne – vei transmite in timp util raspunsuri la solicitarile clientilor
    - Iti vei organiza si stabili sarcinile de zi cu zi in ordinea importantei

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Vei lucra intr-un mediu prietenos, alaturi de o echipă tanara si foarte motivata
    - Salariu competitiv
    - Oportunitati de a invăța si de a te dezvolta
    - Responsabilitati incitante pentru a-ti folosi din plin abilitatile

    Arad, Timisoara, Titu,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (12)