Area Sales Representative - Buzau/ Ploiesti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Area Sales Representative - Buzau/ Ploiesti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 07.05.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Domiciliul candidatului sa fie in Ploiesti sau Buzau
    • Minimum 5 ani experienta in vanzari B2B pentru mediul industrial, industria otelului reprezinta avantaj
    • Limba engleza nivel avansat
    • Cunostinte de SAP sau alt sistem prezinta avantaj
    • Abilitati de comunicare, relationare si negociere foarte dezvoltate
    • Organizat, stabil, dinamic, proactiv, disciplinat
    • Obisnuit sa lucreze autonom, organizat si documentat
    • Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    • Activitatea este de teren si presupune vizitarea clientilor din portofoliu si a potentialilor clienti din zona alocata
    • Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale
    • Cerceteaza piata in scopul extinderii portofoliului de clienti
    • Raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu
    • Asigura vanzarea directa a marfurilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei