Vopsitor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Schlumberger Company active.

Vezi toate job-urile Vopsitor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Schlumberger Company
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 02.03.2019

    Schlumberger engineers, designs, and manufactures flow and pressure control technologies for customers working in the oil and gas industry worldwide.
    A global organization provides support and delivers services using these leading technologies.

    Cerinte

    • Experienta minima:2 ani;
    • Liceu/Scoala Profesionala de preferat in specializarea –Prelucrator prin aschiere/Mecania;
    • Certificat- Vopsitor;
    • Autorizatii:Operator pod rulant categoria ‘E’.

    Responsabilitati

    Cameron, parte a grupului Schlumberger, ofera o mare varietate de oportunitati de cariera ce iti vor permite sa iti demonstrezi abilitatile din prima zi de lucru si pe tot parcursul carierei tale.

    Schlumeberger este un lider mondial in furnizarea de echipmanete tehnice, solutii integrate de project management si solutii informatice pentru o arie diversificata de clienti care activeaza in industria de petrol si gaze la nivel mondial.

    In cadrul Schulmberger, grupul Camaeron furnizeaza o gama completa de echipamente de control al debitului si servicii pentru platformele de foraj maritime si terestre, sisteme de productie pentru aplicatii conventionale si neconventionale, separare, procesare si sisteme de tratament.

    Descrierea rolului:
    • Receptioneaza cantitativ vopselurile si celalalte substante care intra in aria de activitate si le depoziteaza corespunzator;
    • Pregateste suprafetele echipamentului in vederea sablarii prin utilizarea instalatiei de spalare prin jet de abur;
    • Urmareste ca toate produsele obtinute in process sa respecte conditiile de calitate, precum si pe cele tehnice;
    • Verifica aderenta suprafetei si grosimea stratului de vopsea depus;
    • Degreseaza, grunduieste si vopseste suprafetele in conformitate cu specificatiile tehnice;
    • Executa si alte operatiuni din aria proceselor speciale in functie de necesitatile specific la cerereea supervizorului/managerului de department.

    Aplica fara CV
    Campina, Ploiesti,