Facturist/a

Angajator: Optical Network
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.02.2019

    Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 52 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Studii superioare finalizate sau in curs definalizare;
    - Persoana dinamica, responsabila, agreabila;
    - Atitudine pozitiva, rezistenta la volum mare de munca, atentie distributiva;
    - Abilitati utilizare calculator, cunoasterea programului de gestiune Charisma reprezinta avantaj;

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei intocmi note de transport (avize, facturi, nir-uri)
    - Vei gestiona corect stocul din depozitul central
    - Vei face parte din echipa de realizare a inventarelor
    - Vei arhiva documentatia
    - Vei controla rulajul corect al marfii
    - Vei inregistra in sistem documentele de insotire a marfii

    Alte informatii

    Vei primi:

    - Salariu fix, bonuri de masa, bonus performanta;
    -Decont transport;
    -Contract perioada nedeterminata;
    -Program luni-vineri - sediu zona Baneasa;
    - Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;