IT SERVICE DESK -limba germana

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.01.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Căutăm o persoană comunicativă, cu spirit de echipă, orientată către client, pasionată și dispusă să lucreze la birou, în 3 ture.

    Ofertă:

    • Salariu motivant + beneficii;
    • Mediu de lucru modern și echipă tânără;
    • Training-uri de specialitate;
    • Oportunități de avansare în cariera IT;
    • Jobul nu necesită experiență sau studii în IT.

    Responsabilitati

    Dacă ești o persoană motivată, proactivă, flexibilă, vorbești fluent limba germană și dorești să dezvolți o carieră în domeniul IT, trimite-ne CV-ul tău!