Tehnician Mentenanta Cladiri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanta Cladiri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Altele
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Experienta pe un post similar in domeniul serviciilor de intretinere cladire/constructii (min. 1 ani), poate reprezenta un avantaj
    - Calificare tehnica in domeniul instalatiilor (instalatii sanitare, electrice (de preferat), ventilatie, climatizare, etc.)
    - Permis conducere categoria B

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Menținerea infrastructurii clientilor companiei prin diagnosticare, reparatii, inlocuire, instalare sisteme de instalatii sanitare si electrice.

    - Repara sistemele electrice / instalatiile sanitare / salubrizare / incalzire si articolele de mobilier deteriorate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial corelat cu nivelul de experienta
    - Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi;
    - Progra de lucru: L-V
    - Contract perioada nedeterminata.

    Pentru mai multe informatii, ne puteți contacta la numarul: 0720999368