Inginer

Angajator: Industrial Access
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.01.2019

    Industrial Access SA Romania  este cea mai mare companie de  inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime,  din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 9 ani de crestere rapida, de la o mica  firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania ( de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).

    Cerinte

    studii tehnice medii sau superioare
    - cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
    - experiență pe un post similar constituie un avantaj
    - disponibilitate deplasari
    - permis de conducere categoria B
    - spirit practic și organizat.
    - atent la detalii, meticulous si efficient
    - cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

    Responsabilitati

    - efectueaza operatii de reparare, revizie si intretinere a utilajelor din flota companiei: nacele, stivuitoare, compresoare, generatoare, pompe, macarale.
    - efectueaza diagnoza si constata defectiunea utilajului
    - stabileste necesarul de piese si consumabile
    - remediaza defectiunile utilajului
    - se asigura de buna functionare a utilajului/echipamentului
    - participa la pregatirea si verificarea utilajelor la livrare si receptie

    Alte informatii

    Beneficii:
    - mediu de lucru flexibil si modern
    - programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
    - acces la tehnologii de ultima generatie
    - companie recunoscuta la nivel international