Junior Sales Chiajna

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Macromex active.

Vezi toate job-urile Junior Sales Chiajna active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Macromex
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 22.02.2019

    Echipa Macromex cauta un/o coleg/a pentru Diviziile de retail si Ice Cream.
    Pozitia este pentru inceput pe durata determinata de pana la 2 ani, in locatia Platformei Logistice din Chiajna.

    Responsabilitati:

    • Introducere manuala comenzi de vanzare;
    • Deschidere adrese de livrare in sistem si urmarire proces pana la prima livrare;
    • Actualizare date clienti in baza de date;
    • Comunicare cu forta de vanzari din teren (status comenzi, stocuri, date despre livrari, etc.);

    Cerinte:
    - de preferat experienta anterioara in FMCG;
    - persoana dinamica, orientata spre rezultate, cu foarte bune cunostinte de operare PC (MS Office);
    - foarte bune abilitati de comunicare, planificare, analiza;

    Se ofera:
    - pachet salarial format din salariu + bonus;
    - mediu de lucru dinamic;

    Alte beneficii acordate de companie (tichete masa/cadou cu ocazia sarbatorilor Paste, Craciun, 1 Iunie, Abonament 7 Card, Pauza de Fructe, Bookster).

    Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
    Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (6)