Colaboratori inventar

Vezi toate job-urile Colaboratori inventar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Candidatul ideal este o persoana organizata, atenta la detalii, adaptabila si responsabila.

    Responsabilitati

    Activitatea presupune aranjarea si numararea produselor din diverse magazine folosind dispozitive mobile (scanner) conform instructiunilor de lucru.
    La inceputul activitatii vei fi instruit/a privind sarcinile de realizat.
    Principalul obiectiv este de a numara corect produsele in timpul alocat.

    BUCURESTI, Stefanestii de Jos,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    2500 - 2800 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (7)