Analist financiar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cargus S.R.L active.

Vezi toate job-urile Analist financiar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Cargus S.R.L
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.12.2018

    Te-ai gandit cum ar fi sa simți pulsul fiecărei secunde la maxim?
    La noi poți fi sigur/ă de șansa unui job extrem de activ, într-o industrie foarte dinamică și de actualitate – curieratul!

    Suntem o companie în continuă creștere, mereu în căutarea oamenilor cărora le plac provocările și care vor să le dea curs alaturi de noi.

    Acum poate fi momentul tău să faci diferența!

    Ne gasesti aici: cariere@urgentcargus.ro

    Cerinte

    Departamentul financiar Urgent Cargus este in cautarea unui Analist financiar.
    Dacă ești o persoană sociabilă, organizată și atentă la detalii, înseamnă că ești omul nostru.

    Ce ne dorim de la tine?

    - Studii superioare economice/ 2 ani experienta in domeniul financiar;
    - Nivel ridicat de cunostinte MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
    - Foarte bune abilitati de comunicare;
    - Viziune de ansamblu si analiza in profunzime;
    - Persoana dinamica si organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;
    - Foarte bune abilitati de management al timpului.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei participa la analize detaliate si vei oferi suport in calcularea indicatorilor departamentali;
    - Monitorizezi conformitatea facturilor emise de catre furnizori cu termenii contractuali agreati, conform legislatiei si procedurilor de grup;
    - Sprijini intocmirea si completarea forecast-urilor, bugetului si comentariilor aferente costurilor;
    - Participi la verificarea costurilor si mentinerea legaturii cu managementul Operational;
    - Te asiguri ca informatia folosita este corecta, completa, oportuna.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Salariu fix, tichete de masa
    Cont Bookster
    Masaj la birou
    Contract perioada nederminata
    Program L-V (08:30-17:00)

    Locatia noastra se afla in Magurele, Ilfov (15 miunte de Piata Unirii) - Transport asigruat.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (51)