Secretara Front Desk

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Macromex active.

Vezi toate job-urile Secretara Front Desk active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Macromex
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.02.2019

    Fii parte din echipa Corso! Fii tu cel/cea care ii intampina cu un zambet pe cei ce ne viziteaza!
    Vei avea oportunitatea de a acumula experienta inca din timpul facultatii, in cadrul unui sediu ultra-central, aproape de ASE.

    Responsabilitati in mare: vei asigura servicii de secretariat, receptionezi si redirectionezi apelurile telefonice, mesaje, fax-uri si e-mail-uri departamentelor din cadrul companiei, administrezi corespondenta, asiguri servicii de protocol pentru vizitatori, soliciti venirea postei rapide pentru expedierea documentelor urgente.

    Pe langa salariu, oferim tichete de masa, decont transport, pauza de fructe, pachete cu produsele companiei de Paste, Craciun, card servicii medicale la o clinica privata, acces la Bookster pentru carti imprumutate, abonament 7card pentru salile de sport partenere, asigurare de viata la nivel de grup.

    Programul de lucru este de la 15.30-20.00, de Luni-Vineri.

    Te asteptam sa-ti oferim toate detaliile in Calea Dorobanti. Nr. 32, Sector 1.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)