Warehouse manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Warehouse manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Resita
  • Actualizat la: 08.11.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Dacă:
    -deții abilități de organizare, planificare și coordonare;
    -ai experiență în a lucra cu pachetul Microsoft Office;
    -deții cunoștințe de gestiune;
    -ai experiență în coordonarea unei echipe - constituie avantaj.

    Responsabilitati

    Ne vei ajuta cu:
    -organizarea, coordonarea și controlul activității desfășurate în depozitele și magaziile firmei;
    -gestionarea stocurilor de materiale și mărfuri;
    -aprovizionarea producției cu necesarul de componente;
    -coordonarea echipei din subordine.

    Alte informatii

    Iar noi îți vom oferi:
    -pachet salarial motivant;
    -mediu de lucru stabil și plăcut;
    -posibilitate de avansare și dezvoltare profesională.

    Aplica fara CV
    Resita,