Consultant Loialitate si Retentie Clienti Business

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.10.2018

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Abilităţi de negociere şi vânzare;
    Abilităţi native de comunicare;
    Abilităţi de ascultare activa;
    Abilitatea şi disponibilitatea de a lucra în echipă;
    Capacitatea de a se adapta cu uşurinţă la schimbările metodelor de lucru;

    Responsabilitati

    Reţine clienţii care îşi declară intenţia de a rezilia contractul de servicii încheiat, respectând procedurile de lucru în vigoare.
    Pregăteşte informaţiile necesare procesului de negociere în vederea reţinerii clienţilor, utilizând bazele de date disponibile în sistemele IT.
    Contactează clienţii care solicită rezilierea contractului de servicii în termenul prevăzut în instrucţiunile de lucru.

    Alte informatii

    Pachet salarial fix + bonus de performanta
    Tichete de masa
    Program de lucru L-V, 09:00-17:00

    Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la unul dintre numerele de telefon
    0770 954 353 sau 0722 543 095.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>