Agent achizitii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISIS DEVELOPMENT active.

Vezi toate job-urile Agent achizitii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: ISIS DEVELOPMENT
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.03.2019

    ISIS DEVELOPMENT reprezinta partenerul ideal pentru gestiunea proiectelor din industria auto, dar si o platforma logistica care ofera clientilor sai servicii de outsourcing industrial si achizitii de produse.

    Cerinte

    Studii superioare incheiate sau studenti in ultimul an la master
    Cunostinte foarte bune operare PC (Microsoft Office)
    Limba engleza- nivel avansat, franceza poate fi un avantaj
    Abilitati de comunicare si negociere
    Contractul va fi pe perioada determinata, dar exista posibilitatea modificarii acestuia in contract pe perioada nedeterminata

    Responsabilitati

    Primirea si procesarea cererilor de pret
    Identificarea furnizorilor la nivel national si international
    Intocmirea ofertelor de pret
    Negocierea conditiilor comerciale
    Urmarirea comenzilor

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu competitiv, bonuri de masa
    Asigurare medicala privata
    Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul achizitiilor
    Locatie centrala (Piata Victoriei)

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)