Recruiter Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Docte Consulting active.

Vezi toate job-urile Recruiter Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Docte Consulting
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.10.2018

    Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.
    ​Noi credem în Organizatiile cu un suflet!
    Noi credem in Oameni!
    ​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
    Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.
    Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.
    Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

    Cerinte

    Ne dorim un/ o nou(a) coleg(a) in echipa noastra!

    Trebuie sa fii o persoana pozitiva, dinamica, flexibila si adaptabila.
    Ar mai trebui sa vorbesti engleza sau franceza, sa fii pasionata de recrutare si cu rezultate dovedite in finalizarea proiectelor.
    Autonomia si capacitatea de a gestiona integral un proiect sunt de la sine intelese :)

    Responsabilitati

    Suntem o echipa mica, insa cu clienti mari si cu proiecte complexe.
    Va trebui sa gasesti cei mai buni candidati de pe piata si sa ne ajuti sa ne facem clientii multumiti pe termen lung.

    Alte informatii

    Descrierea companiei

    Am mai zis-o...o echipa micuta, insa unita, vesela si optimista.
    Pasiunea pentru HR si ambitia de a gasi intotdeauna candidatii potriviti sunt deviza noastra.
    Sediul nostru este in Bucuresti, in zona Universitate.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (16)