Tehnician service copiatoare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Copyprint active.

Vezi toate job-urile Tehnician service copiatoare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: Copyprint
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.12.2018

    Cu o experiență de peste 15 ani în domeniul tiparului digital și al materialelor promoționale, Copyprint oferă cele mai inovative produse și soluții de copiere, printare, împreună cu servicii de înaltă calitate care să satisfacă cele mai exigente nevoi și cerințe ale clientilor noștri.

    O preocupare permanentă o reprezintă diversificarea ofertei de produse și servicii corelată cu menținerea standardelor calitative ridicate.

    Cerinte

    Cerinte:
    • experienta de minimum 2 ani in activitatea de service si mentenanta echipamente de copiere/printare Konica Minolta sau Canon
    • cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare a echipamentelor - copiatoare, imprimante, multifunctionale, fax-uri
    • cunostinte IT hardware, software, networking
    • permis conducere categ.B
    • persoana organizata
    • abilitati de comunicare
    • performeaza sub presiune / dead-line-uri
    • spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Asigura service si mentenanta echipamentelor de copiere/printare la sediul clientilor sau/si sediul firmei
    • Efectueaza service si mentenanta echipamentelor hardware (copiatoare, imprimante, PC, retelistica, etc ) la sediul clientilor
    • Executarea de lucrari de depanare/asamblare/reconditionare copiatoare, imprimanta, depanare soft si hard
    • Asigurarea de suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari si pentru clienti
    • Livreaza si instaleaza echipamentele la sediul clientilor

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    • Salariu fix competitiv
    • Bonus financiar direct corelat cu performanta masurata
    • Performanta, stabilitate, posibilitate de avansare, siguranta
    • Posibilitate de dezvoltare si preluare functii de conducere in cadrul companiei

    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (272)