Enthusiastic Team Lead

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.M HR active.

Vezi toate job-urile Enthusiastic Team Lead active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: I.M HR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Da, ne straduim de ceva vreme sa gasim un Team Lead care sa coordoneze o echipa compusa din 6-10 omuleti plini de viata, ce activeaza in cadrul unei companii faine tare, ce a dezvoltat un software de facturare.
    De ce sunt oamenii atat de dificil de gasit, nu stim, caci firma este mega cool, locatie super centrala, jobul in sine extrem de captivant, care ar tine engaged orice persoana careia ii place sa lucreze cu oameni :) Da, stim, pare la ordinea zilei, nu?!

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faca acest Team Lead este simplu, spunem noi.
    Este necesar sa mai fi coordonat echipe de CS sau Telesales, caci responsabilitatea lui este sa dinamizeze, coordoneze si ghideze intreaga echipa.
    Se va ocupa de evaluarile de performanta, de time-sheet, de inductia noilor veniiti in echipa.

    Pachet salarial ofertant, integrarea intr-o echipa in care oamenii NU sunt just a number intr-un Excel, in care exista sanse reale de invatare lucruri noi, de evolutie continua.
    Ce ai de pierdut sa ne vedem la o discutie in detaliu? :)

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (167)