Merchandiser

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Meda active.

Vezi toate job-urile Merchandiser active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Meda
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.10.2018

    Dacă “îți sunăm cunoscut” dar nu știi de unde să ne iei, atunci probabil ne știi direct de la raftul de mezeluri. Sau pentru crenvurștii noștri din piept de pui, cei mai vânduți din piață și galaxie. E bine și așa.
    Meda Prod ’98 SA a apărut în 1998, deci facem 20 de ani, suntem de-o seamă cu voi.
    Și am crescut până am ajuns pe a șasea poziție în piață.

    Cerinte

    Ce ne-ar plăcea să găsim la tine?

    - Comunicare, coerență în exprimare;
    - Capacitate de planificare și organizare a activităților ;
    - Spirit de echipă;
    - Echilibru emoțional, autocontrol;
    - Respectarea instrucțiunilor verbale și scrise;
    - Punctualitate;
    - Asumarea responsabilităților;
    - Planificarea și organizarea activităților.

    Responsabilitati

    Care ar fi sarcinile tale?

    - Promovarea activă a produselor (sampling) si informarea potențialilor clienți despre beneficiile produselor promovate;
    - Adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
    - Înlocuirea afişelor din promoţia veche cu afişele din noua promoţie;
    - Oferirea sprijinului față de clienţi;
    - Oferirea informaţiilor necesare despre marfa expusă;
    - Răspunderea solicitărilor clienţilor;
    - Informarea clienților de schimbările care au avut loc în privinţa produselor

    Dacă îți sună interesant, trimite CV-ul pe: mihaela.ciocirlan(at)medaprod.ro și dă-ți șansa unui debut profesional pe placul tău!