Consultant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.10.2018

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    -Minimum studii medii;
    -Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune cu clientii;
    -Orientare catre identificarea nevoilor clientilor;
    -Flexibil fata de stilurile de lucru si deschis la schimbari;
    -Capacitatea de a prioritiza si organiza munca, pentru a utiliza in mod eficient timpul de care dispune;
    -Adaptabilitate de a lucra in cadrul echiplelor mari si diverse;
    -Entuziasm si dorinta de dezvoltare;
    -Cunostinte de limba engleza – nivel mediu si abilitati de operare PC – nivel mediu;
    -Disponibilitatea de a lucra in ture de lucru si in weekend – uri.

    Responsabilitati

    -Maximizarea vanzarilor si a profitabilitatii, avand grija ca departamentul de care raspunde sa fie organizat, complet aprovizionat, iar produsele sa fie semnalizate cu etichete corecte;
    -Se asigura, de asemenea, ca produsele sunt intodeauna intr-o stare perfecta pentru a fi prezentate clientilor;
    -Abordeaza clientii intr-un mod cat mai profesionist (consilierea acestora cu privire la cele mai bune solutii pentru nevoile lor cu scopul de ale oferi o experienta cat mai placuta la cumparaturi);
    -Pregateste departamentul pentru aprovizionarea stocului de marfa, utilizand sistemele PC de lucru specifice;
    -Respecta procedurile si politicile comerciale.

    Alte informatii

    -Salariu atractiv;
    -Tichete de masa 15 lei/zi lucrata;
    -Abonament la clinica privata;
    -15% reducere la produsele companiei;
    -Prima de concediu.

    Aplica fara CV
    800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (87)