Agent Vanzari Servicii Mobile GJ, SM

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Telekom Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Servicii Mobile GJ, SM active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Telekom Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Satu-Mare
  • Targu Jiu
  • Actualizat la: 19.10.2018

    Telekom Romania este un brand dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu aproximativ 10 milioane de contracte de servicii. Este parte a grupului Deutsche Telekom – unul dintre liderii globali de comunicatii integrate, prezent în 51 de țări de pe 5 continente.
    Soluțiile noastre deschid o lume infinită de oportunități de a împărtăși cele mai frumoase și emoționante experiențe cu familia, prietenii, colegii și cu cei din jurul nostru. Misiunea noastră este să îmbogățim viețile oamenilor, oferindu-le acestora servicii integrate fixe și mobile, tehnologii de ultimă generație 4G, fibră optică, precum și Internet TV, care aduce utilizatorilor o nouă experiență de divertisment, cu acces la conținut exclusiv și de calitate, pe toate ecranele, și funcționalități interactive avansate. În ceea ce privește clientii business, Telekom Romania este partenerul de încredere al companiilor, pentru care oferim soluții complete de comunicații și IT&C care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.

    Soluțiile noastre conectează oameni, mașini și conținut, pentru un viitor mai bun, mai sigur și mai simplu.

    "Inainte de a aplica pentru aceasta pozitie va invitam sa accesati urmatorul link: https://www.telekom.ro/informare-candidat-dataprivacy pentru a va informa cu privire la modul in care Telekom Romania prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal.”
    *Numai candidatii selectati vor fi contactati.

    Cerinte

    Te potrivesti in echipa noastra daca:

    - Vrei sa capeti experienta in vanzari;
    - Nu ai stare la un birou si vrei sa iesi pe teren;
    - Ai o atitudine pozitiva si vrei sa relationezi cu clienti;
    - Te motiveaza provocarile rasplatite cu premii;

    Responsabilitati

    Ce ai de facut?

    - Vanzarea serviciilor de telecomunicatii ale companiei Telekom (preponderent telefonie mobila);
    - Dezvoltarea unei baze de clienti cu care vei mentine legatura;
    - Invatarea continua pentru imbunatatirea abilitatilor tale de vanzare;
    - Realizarea vanzarilor pe teren in a doua parte a zilei;

    Pentru ca ne esti alaturi, te si rasplatim cu:

    - Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti: salariu fix+ comisioane+ bonusuri;
    - Asigurare medicala – servicii medicale furnizate de reteaua privata de sanatate Regina Maria;
    - Multiple posibilitati de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
    - Training-uri de specialitate;
    - Super premii pentru agentii si echipele de top (excursii, bilete la concert, telefoane etc.);
    - Tableta, cartela SIM, acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

    *angajarea se face prin partenerul Telekom, ProSolutions Agency.

    Doar candidatii selectati vor fi contactati.
    Va rog sa trimiteti C.V. -ul pana la data de 02.12.2018
    Persoana de contact: Adriana Stanemir