Asistent departament reclamatii

Angajator: Optical Network
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.11.2018

    Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 52 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara.

    Cerinte

    Cerinte:

    Studii medii finalizate / superioare in curs sau finalizate;
    Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client;
    Abilitati de comunicare;
    Experienta pe un post similar constituie avantaj;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Urmarire flux rezolvare garantii, reclamatii, piese de schimb;
    Asigurarea comunicarii cu clientii;
    Urmarire centralizare produse deteriorate la nivel de retea si raportare a acestora;
    Urmarire fisiere montaj retea, centralizare si raportare a acestora;

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu fix + bonuri de masa;
    Program luni-vineri - sediu zona Baneasa;
    Contract perioada nedeterminata;
    Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;