Biochimist (student/absolvent)/ Nutritionist/ Asistent Vanzare Plafar - premium brand parafarmaceutic

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.09.2018

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Biochimist (student/absolvent)/ Nutritionist/ Asistent Vanzare Plafar - pentru magazinele de tip Plafar/Parafarmaceutic din Mallurile: Vitan, Afi Cotroceni, Baneasa, Promenada, ParkLake Shoping Center etc.

    Promovare si distributie Premium Brand american de produse parafarmaceutice (suplimente si produse cosmetice) in retea de magazine de profil, situate in Mall-urile din Bucuresti.

    In cazul in care corespundeti cu criteriile mentionate mai jos, va invitam sa ne transmiteti cv-ul detaliat.

    Cerinte:
    Experienta pe o pozitie similara poate reprezenta avantaj: asistent vanzare plafar, consultant nutritionist, biochimist (student/absolvent), beauty adviser.
    Studii superioare sau medii in domeniu- reprezinta avantaj.
    Cunostinte in domeniu;
    Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
    Limba engleza nivel mediu;
    Capacitate de planificare si organizare.

    Responsabilitati

    Activitate de consultanta pentru clientii magazinului
    Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor;
    Cunoaste informatii cu privire la continutul produselor (vitamine, minerale, aminoacizi, proteine, fitoterapie etc.)
    Participa la diferite programe de training si evenimente de profil organizate de firma, in vederea dezvoltarii profesioanle.
    Activitati de suport vanzare:
    Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
    Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi;
    Evidenta incasarilor.

    Alte informatii

    Oferta:
    Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii multinationale;
    Salariu fix 1800 lei + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
    Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (cu libere mai mult in cursul saptamanii si 2 weekenduri lucrate/luna; programul este flexibil si poate fi organizat si in functie de cursuri si examene, daca esti student);
    Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
    Programe de training, bonusuri de performanta.