Agent vanzari dezvoltatori imobiliari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari dezvoltatori imobiliari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.03.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Beneficiile ANG
    - O viaţă profesională într-un super plan de carieră unde singurele limite sunt cele impuse de tine;
    - Oportunitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business;
    - Coaching şi training de calitate alături de traineri cu experienţă reală;
    - Program de lucru flexibil (inegal);
    - Oportunitatea de a face parte dintr-un super brand de succes;
    - Bonusuri de perfomanţă

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    -Prospectarea pietei imobiliare;
    -Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
    -Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti;
    -Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare;
    -Administrarea bazei de date cu proprietati;
    -Vizionarea si evaluarea proprietatilor;
    -Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;

    Alte informatii

    Cine suntem?

    Ce iti putem oferi:
    1. comisioane atractive;( 40-60% din incasari);
    2. acces la o tehnologie de ultima generatie;
    3. promovare la nivel local si national;
    4. suport tehnic, juridic, marketing si IT in permanenta;
    5. atmosfera de lucru deschisa, prietenoasa si placuta;
    6. training periodic si coach unu la unu periodic;
    7. fara bariere in brand-uirea imaginii tale ca agent;
    8. recompense stimulative pentru cresterea companiei.

    Suntem o echipa de peste 60 de brokeri“made in Romania”. Suntem consultanti de cariera, curiosi, dedicati in ceea ce facem, prieteni, fascinati de oameni, pasionati, traineri cu experienta, cu simtul umorului, sociabili, devoratori de informatii, cu multe calitati, dar si defecte, uneori incapatanati, optimisti, pregatiti pentru schimbare, meticuloasi, comunicativi, veseli, lideri, dezvoltatori, inovatori. Adica suntem ” altfel..” . Suntem o echipa “altfel” care face lucrurile “altfel” pentru a obtine rezultate “altfel”.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,