Store Manager, domeniul Fashion- Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Store Manager, domeniul Fashion- Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.09.2018

    We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

    Cerinte

     Experienta in vanzari sau conducerea unei echipe in domeniul servicii client;
     Persoana serioasa, responsabila, cu initiativa si abilitati de organizare;
     Capacitate de a comunica obiectivele catre echipa sa;
     Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

    Responsabilitati

     Coordonează şi participă activ în toate activităţile magazinului;
     Identifică priorităţile şi îndeplineşte sarcinile în mod eficient;
     Organizeaza si motiveaza echipa, realizează training-ul asistentilor de vânzări şi monitorizează constant rezultatele acestora.

     Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala;
     Participarea in programe de dezvoltare a carierei;
     Pachet salarial motivant;
     Suport din partea echipei prietenoase.