Programator SQL

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Programator SQL active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.10.2018

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    - cunostinte avansate de lucru cu baze de date relationale
    - cunostinte operare PC - nivel avansat, rapiditate
    - cunostinte de baza financiar-contabile
    - gandire analitica, bune cunostinte de programare algoritmica
    - abilitati reale de comunicare
    - capacitate de organizare si incadrare in termene, seriozitate, integrare si lucru in echipa
    - absolvent liceu

    Constituie avantaj:
    - cunoasterea aplicatiilor Charisma ERP sau BizPharma
    - experienta de 1-3 ani intr-un post cu atributii similare

    Responsabilitati

    Persoana selectata va face parte din echipa IT si va avea urmatoarele atributii:
    - intretine aplicatiile interne de gestiune, ERP si WMS
    - scrie cod T-SQL folosind tehnologii si unelte Microsoft
    - realizeaza rapoarte specifice

    Alte informatii

    Beneficii:
    - salariu motivant, direct proportional cu experienta si abilitatile
    - tichete de masa
    - card de reducere in farmaciile Dona
    - mediu de lucru profesionist si oportunitatea dezvoltarii carierei alaturi de o echipa de profesionisti

    Apreciem interesul si multumim tuturor candidatilor, insa doar cei care indeplinesc cerintele din anunt vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (146)