Contabil Junior/Introducere Date (per. determinata de 3 luni)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Wise Human Systems active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior/Introducere Date (per. determinata de 3 luni) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Wise Human Systems
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.08.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

     Cunostinte de contabilitate
     Abilitati bune operare PC (Excel, SAP)
     Foarte atent la detalii, organizat, efficient
     Responsabil, pozitiv, meticulos

    Responsabilitati

    Responsabiliatea principala: Introducere date contabile in SAP

    Alte informatii

    Conditii de lucru:
     Perioada determinata de 3 luni
     Program de lucru: 08:00 – 16:00
     Locatie: Otopeni (se asigura transportul gratuit cu microbuzul companiei – statii de preluare: Charles de Gaulle, Piata Presei Libere etc.)
     Mediu de lucru placut, profesionist
     Salariu fix + tichete de masa in valoare de 15 lei/zi

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Otopeni,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (163)