Junior Support IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Credius active.

Vezi toate job-urile Junior Support IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Credius
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.10.2018

    Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, invoatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional. Daca esti o persoana pozitiva, orientata catre solutii constructive si daca te caracterizeaza atitudinea „I can!”, te invitam sa faci parte din echipa noastra!

    Cerinte

    Cautam un junior in echipa noastra care:

    Sa isi doreasca sa se dezvolte profesional in domeniul IT;
    Sa fie motivat si dornic de a invata lucruri noi;
    Sa aiba excelente abilitati de comunicare si relationare cu colegii;
    Sa fie orientat catre gasirea solutiilor, deschis catre nou si autoperfectionare.

    Responsabilitati

    Alatura-te echipei noastre si responsabilitatile tale vor fi:

    Sa furnizezi suport tehnic cu acuratete si sa oferi solutii pentru problemele aparute;
    Sa te asiguri ca echipamentele si softurile functioneaza la un nivel optim fara intreruperi si sa remediezi in cel mai scurt timp problemele aparute;
    Sa monitorizezi buna functionare a echipamentelor informatice;
    Sa asiguri asistenta tehnica si sa realizezi servicii de mentenanta a echipamentelor;

    Alte informatii

    Noi iti oferim:

    Training intern;
    Abonament servicii medicale;
    Asigurarea transportului de la metrou;
    Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in cadrul companiei.
    Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si motivata in care ai posibilitati de afirmare;

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (441)