Referent achizitii (junior)

Vezi toate job-urile Referent achizitii (junior) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.08.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Capacitate de organizare si planificare
    Cunostinte operare PC - pachetul Office (Excel - minim nivel mediu)
    Persoana dinamica
    Abilitati de comunicare si relationare.
    Permis de conducere cat B. (nu este obligatoriu, dar reprezinta avantaj)
    Disponibilitate pentru deplasari ocazionaleluna)

    Responsabilitati

    Lanseaza comenzile centralizate catre furnizorii agreati de catre companie.
    Ofera suport Unit Managerilor si/sau Gestionarilor in toate aspectele legate de procesul de achizitie si livrare.
    Mentine contactul cu furnizorii si solutioneaza orice aspect care tine de buna desfasurare a procesului de livrare.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Masa inclusa.
    Tichete de masa.
    Mediu de lucru tanar si dinamic
    Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)