Field Collector

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile iCredit active.

Vezi toate job-urile Field Collector active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: iCredit
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Botosani
  • Galati
  • Actualizat la: 20.06.2019

    Easy Asset Management este o Institutie Financiară Nebancară fondată în anul 2005, care activează în 6 țări: România, Bulgaria, Polonia, Cehia, Macedonia și Ucraina.

    În prezent, compania este unul dintre liderii de piață în industria de credite rapide din Europa Centrală și de Est, cu peste 2 milioane de credite aprobate.

    În România, sub marca iCredit, compania deține un portofoliu în valoare de peste 12 milioane de euro, iar echipa din țara noastră este formată din peste 1.000 de profesioniști, care activează în biroul central din București și în cele 76 de birouri din întreaga țară.

    Cerinte

    Ce cautam la tine?

    - Studii medii
    - Sociabilitate si abilitati de negociere
    - Rezistenta la stres
    - Abilitatea de a se exprima clar, precis și argumentat
    - Abilitatea de a rezolva probleme și conflicte
    - Abilitatea de a lucra in echipă
    - Preferabil autoturism propriu
    - Experienta intr-un post similar reprezinta avantaj

    Responsabilitati

    Ce urmeaza sa faci?

    - Oferi suport clientilor ce intampina probleme de colectare, cu scopul de a colecta complet sau parțial debitele cumulate
    - Colectezi, administrezi și predai corespondența purtată cu clienții care au intarzieri la plata
    - Participi la planificarea, elaborarea și realizarea acțiunilor legale impotriva clienților care au intarzieri
    - Oferi consultanta cu privire la calitatea procedurilor de gestionare a clienților care au intarzieri

    Alte informatii

    Ce iti oferim ?

    - Salariu fix
    - Comision în functie de performanta
    - Training
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (198)