Asistent Marketing Post - Vanzare

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Agricultura
  • Customer support - Client service
  • Import-Export
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Ilfov
  • Actualizat la: 10.08.2018
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE:

    Studii superioare în domeniul tehnic / marketing
    Cunostinte MS Office: Excel si Power Point - avansat
    Limba engleza nivel mediu, limba germana constituie avantaj

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI:

    Urmarirea furnizorilor, gestiunea informatiilor despre piese si actiuni marketing
    Initierea contactului cu furnizorii pentru gama de produse, preturi, campanii, tipologie comenzi
    Analizarea piatei RO si adaptarea preturilor
    Implementare in Gaia/ERP a promotiilor si a campaniilor specifice furnizor / sezon
    Pregatirea campaniilor și promovarea produselor
    Oferirea de suport regiuni pentru in relatia pds furnizor

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT:

    Profil tehnic cu abilitati bune de comunicare
    Persoana responsabila, organizata

    CE OFERIM:

    O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
    Mediu de lucru dinamic;
    Beneficii precum: o masa calda la cantina noastra din Mogosoaia, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam la un interviu.