Agent Customer Support

Angajator: Dr Leahu
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.08.2018

    Pe parcursul acestor 7 ani de activitate, Clinicile Dr. Leahu au obtinut numeroase reusite si premiere medicale dentare: Clinica Dr. Leahu Caramfil – primul centru din Romania acreditat de Institutul de Biotehnologie, Centrul de Excelenta in Implantologie Dentara Dr. Leahu Rin Grand Hotel – primul Centru de Excelenta in Sanatate si Turism din Romania, Clinica Dr. Leahu Pitesti - prima clinica Dr. Leahu din afara Bucurestiului.

    „Am reusit sa ajungem unde suntem astazi prin efortul sustinut al unei echipe motivate si implicare activa in dezvoltarea profesionala a oamenilor. Ne pasa de pacient, de clienti, colegi, furnizori, parteneri si de tehnologie. Ne implicam activ in formarea tinerilor medici, in acest scop am inaugurat Centrul de Pregatire Avansata in Medicina Dentara, si acordam lunar consultatii stomatologice gratuite copiilor in scoli si gradinite. In plus, de doua ori pe an, organizam evenimente de donare de sange in cadrul clinicilor, la care participa benevol pacienti, doctori, parteneri, angajati, prietenii si familiile acestora. Optimizam ori de cate ori este nevoie procesele interne, cele de recrutare si inductie. In Clinicile Dr. Leahu lucram cu tehnologie de ultima ora si planificam eficient timpul pacientului petrecut in clinici, astfel incat acesta sa beneficieze de sanatate reala la preturi corecte, vizite putine si scurte si mai mult timp pentru el”, Ionut Leahu, CEO Clinicile Dr. Leahu.

    Cerinte

    Avem nevoie de colegi care să ne ajute să oferim pacienților noștri o experiență excepțională încă de la primul apel.

    Vino în echipa noastră dacă:
    - Comunici excelent si esti orientat(a) spre identificarea solutiilor
    - Esti foarte optimist(a) si vesel(a). Si noua ne place mult sa zambim
    - Iti indeplinesti foarte bine sarcinile de lucru atat individual, cat si impreuna cu colegii
    - Ritmul de lucru alert reprezinta o provocare, nu un impediment
    - Iti place sa interactionezi cu oamenii si le oferi sprijinul tau
    - Ai mai lucrat intr-un department de Call Center (experienta in domeniul vanzarilor reprezinta avantaj)

    Responsabilitati

    Dacă vom lucra împreună te vei ocupa cu:
    - Preluarea apelurilor,explicarea soluțiilor posibile si realizarea progamarilor
    - Confirmarea programarilor stabilite
    - Transmiterea mesajelor medicului specialist către pacientul care solicita programarea
    - Prezentarea si promovarea serviciilor medicale ale clinicii

    Alte informatii

    Ca membru al echipei noastre beneficiezi de:
    - Un salariu peste media industriei, plus bonusuri de performanță
    - Susținere în proiectele derulate
    - Feedback de performanță periodic
    - Un program de lucru flexibil
    - Softurile necesare pentru a obține rezultate excepționale
    - Un proces de inducție complet