Front desk assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Front desk assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Relatii Publice
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 27.06.2018

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    Pentru unul dintre clientii nostri care activeaza in domeniul serviciilor, căutăm o persoană dinamică, organizată și cu spirit de inițiativă.

    Cerințe:
    - 0-1 an experienta in domeniu sau pe roluri asemanatoare
    - Bune abilități de comunicare și relaționare
    - Bune abilitati de organizare si prioritizare in rezolvarea task-urilor
    - Capacitate de lucru sub presidium
    - Cunostine de limba engleza (verbal si scris)
    - Cunoasterea pachetului MS Office

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - Asigurarea de suport in mediul intern al organizatiei
    - Asigurarea corespondentei telefonice, fax, e-mail
    - Primirea persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri, candidati etc.) si informarea celor interesati despre sosirea acestora si conduce vizitatorii la persoanele respective/sali
    - Comandarea de rechizite si produse de birotica
    - Mentinerea relatiei cu furnizorii: telefonie/internet, IT, curierat, service imprimante/copiatoare , paza si securitate
    - Oferirea de suport tuturor managerilor de departamente (financiar – contabil, recrutare, training, vanzari)

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national