Job full-time Operator preluare apeluri

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2016

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Bune abilitati de comunicare;
    Orientare catre client;
    Sa gestionezi cu usurinra situatiile intalnite.

    Iti oferim:

    - un mediu de lucru placut, alaturi de un colectiv tanar de al carui spirijin vei beneficia in permanenta;
    - un pachet salarial motivant si bonusuri pe masura realizarilor;
    - sansa de promova in cadrul companiei noastre.

    Responsabilitati

    Preiei apeluri telefonice si oferi suport clientilor;
    Identifici solutii si oferi suport acestora;
    Mentii legatura cu clientii unei companii renumite din domeniul auto.