300 Euro Bonus de angajare ! Specialist Asistenta Tehnica in limbile Engleza si Germana

Angajator: Conectys
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.11.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Abilitati excelente de limba engleza si limba germana
    - Abilitati foarte bune de comunicare.
    - Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului si internetului.
    - Entuziasm si spirit de echipa.
    - Experienta in industria BPO si cunostinte tehnice reprezinta un plus.
    - Disponibilitate pentru un program flexibil (5 zile pe saptamana, luni - duminica), in regim full-time/part-time

    Responsabilitati

    Ce vei face in cadrul echipei noastre?

    - Vei oferi suport prin email sau telefon clientilor nostri cu promptitudine si respect ( in industria de gaming, internet connections, sport watches, etc.)
    - Vei fi persoana responsabila cu solutionarea problemelor clientului
    - Iti vei dezvolta abilitatile de relationare cu ceilalti si iti vei perfectiona nivelul de limba

    Alte informatii

    Oferta noastra include:
    - 300 Euro bonus de angajare pentru cei care pot începe cel târziu la data de 5 Decembrie. Bonusul va fi plătit în 2 părți (100 Euro după 30 zile și 200 euro, după 6 luni)
    - Training specific de proiect.
    - Un mediu de lucru tanar, profesionist, orientat spre rezultate si dezvoltare.
    - Beneficii si bonusuri in functie de performanta si implicare.
    - Tichete de masa si asigurare medicala.
    - Abonament la sali de fitness, gimnastica, etc, din Bucuresti.
    Vrei sa faci parte din echipa noastra? Aplica si poate vei fi noul nostru coleg!