Ofiter Operatiuni Bancare Part-Time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Passion4Work active.

Vezi toate job-urile Ofiter Operatiuni Bancare Part-Time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Passion4Work
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.12.2016

    Passion4Work is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary. In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources.

    Cerinte

    - Studii medii/ superioare
    - Aptitudini medii de utilizare PC
    - Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
    - Exeperienta de minim 6 luni in domeniul bancar reprezinta un avantaj
    - Foarte bune abilitati de comunicare, planificare si organizare
    - Atitudine proactiva si orientare catre client

    Responsabilitati

    - Analizarea si verificarea documentele clientilor si a documentatiei de credit in conformitate cu prevederile politicilor si procedurilor de lucru ale societatii.
    - Introducerea in baza de date a documentelor financiare aferente operatiunilor bancare
    - Stabilirea aprobarii/respingerea acordarii cererilor de creditare ale clientilor in urma verificarii documentelor de creditare si a informatiilor financiare ale clientilor sau recomandarea salariatilor din departamentul de vanzari obtinerea altor documente sau corectarea datelor, pentru aprobarea cererilor de creditare.
    - Realizarea de rapoarte si situatii privind activitatea efectuata