Inginer constructor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ada Personalservice GmbH active.

Vezi toate job-urile Inginer constructor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ada Personalservice GmbH
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 28.12.2016

    ada Personalservice GmbH este o agentie de resurse umane, specializata in servicii de recrutare, selectie si plasare forta de munca cu sediul in orasul Vechta din Germania.

    Cerinte

    Specialitate de constructii, cunostinte proiectare, disponibilitate program prelungit, deplasari pe distante medii si lungi, cunostinte de limba germana.

    Responsabilitati

    Raspunde de realizarea lucrarilor de constructii in cadrul santierelor de lucru; participa la intocmirea graficului de lucru; ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de lucru; asigura necesarul de personal, utilaje, scule, dispozitive si materiale pentru proiectul in desfasurare; raspunde de instruirea muncitorilor privind calitatea lucrarilor; asigura la locul desfasurarii proiectului fise tehnologice, proceduri si alte documentatii; asigura dispozitivele de securitate a muncii, a echipamentelor de protectie, opreste lucrul in caz de pericol, asigura primul ajutor in caz de accident si anunta conducerea societatii.

    Alte informatii

    Salariul este oferit in functie de experienta fiecaruia.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (8)