Recrutam Rectificator in prelucrarea metalelor

Angajator: APTET Human Resources
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.12.2016

    Oferim solutiile cele mai potrivite in domeniul resurselor umane pentru partenerii nostri. Aptet HR este un concept nou ce actioneaza diferit, bazat pe un mix de incredere, sinceritate si dedicare. Noi formam inca de la inceput o echipa cu partenerii nostri de afaceri in indeplinirea
    rezultatelor, cu o abordare personalizata!
    In aceleasi timp sprijinim dezvoltarea comunitatii si a mediului de afaceri, oferind un mediu prosper, transparent si etic in serviciile livrate din domeniul resurselor umane. Actionam ca o echipa impreuna cu partenerii si candidatii nostri, la nivel individual spre rezultate colective!

    Cerinte

    -diploma ta de absolvire a unui profilului mecanic

    Responsabilitati

    - rectificare piese metalice pentru alte masini unelte
    - studierea aprofundata a postului spre o posibila avansare de post si responsabilitati

    Alte informatii

    Daca iti doresti sa inveti o meserie, noi iti putem oferi:
    -Formare pe meseria de Rectificator si cursuri de formare gratuite;
    -Salariu fix+bonuri de masa+ prime de sarbatori;
    -Transport asigurat;
    -Contract de munca nedeterminat;
    -Posibilitatea de a lucra in schimburi.