Tehnician / mecanic utilaje agricole: Ovidiu- Jud. Constanta, Drajna Noua- Jud. Calarasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MEWI active.

Vezi toate job-urile Tehnician / mecanic utilaje agricole: Ovidiu- Jud. Constanta, Drajna Noua- Jud. Calarasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: MEWI
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Calarasi
  • Constanta
  • Actualizat la: 23.10.2016
    Remote work: On-site

    Misiunea postului:

    Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate de MEWI.

    Candidatul ideal:

    - studii tehnice (mecanică, electromecanică, ...)

    - experienţă în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole)

    - cunoştinţe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice

    - cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)

    - cunoaşterea limbii engleze constituie avantaj

    - capacitatea de a asimila cu uşurinţă informaţii tehnice

    - orientare către client

    - disponibilitate pentru deplasări în zona alocată

    Principalele responsabilități:

    - efectuează lucrări de reparaţii şi întreţinere a utilajelor agricole

    - efectuează puneri în funcţiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora

    - întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparaţii, necesar de piese, rapoarte de reparaţii, procese verbale de recepţie, predare – primire

    Oferim:

    - pachet salarial deosebit de atractiv

    - bonusuri de performanţă

    - cursuri de formare profesională

    - mediu plăcut de lucru

    - echipamente moderne pentru desfăşurarea activităţii

    Aplica fara CV
    Botosani, Brasov, Constanta,

    BUCURESTI, Constanta, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Calarasi,

    Vezi job-uri similare (4)