Junior Researcher

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile iSense Solutions active.

Vezi toate job-urile Junior Researcher active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: iSense Solutions
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2016
    Scurta descriere a companiei

    iSense Solutions – The Modern Consumer Company

    Cu peste 200 de clienti, suntem agentia de cercetare de marketing cu cea mai rapida crestere din Romania.

    La noi gasesti inovatie, profesionalism, posibilitati de dezvoltare profesionala rapida si... distractie :).

    Cerinte

    Engleză: nivel avansat
    Capacitate de a asimila rapid informațiile
    Capacitate de adaptare rapidă
    Responsabilitate crescută pentru sarcinile alocate
    Abilităţi de coordonare și organizare a altor persoane
    Capacitatea de a lucra independent pe sarcinile alocate, curaj și inițiativă
    Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor
    Capacitate de a respecta termene limită, atenție la detalii
    Cunoștințe medii-avansate de operare PC (Office)

    Responsabilitati

    Oferirea de suport operațional pentru proiectele de cercetare si consultanță ale companiei
    Supervizarea sarcinilor alocate pentru proiectele de cercetare și alte proiecte de consultanță
    Implicarea în construirea chestionarelor de cercetare și programarea lor online
    Managementul panelului online, supervizarea chestionarelor completate de respondenți
    Recrutarea participanților pentru proiectele de cercetări calitative sau operatori call center
    Monitorizarea știrilor și postarea lor pe platforma online a companiei