Internship -Junior Sales Specialist Intensive Care

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gadagroup Romania active.

Vezi toate job-urile Internship -Junior Sales Specialist Intensive Care active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gadagroup Romania
Domeniu:
  • Internship
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.11.2016

    Gadagroup Romania este o companie de top in distributia de echipamente medicale, dispozitive specializate si servicii de asistenta tehnica si mentenanta post-vanzare pentru radiologie, radioterapie, ecografie, chirurgie cardiaca, cardiologie si radiologie interventionala, precum si pentru terapie intensiva nou-nascuti, copii si adulti.

    Cerinte

    Cautam absolventi de facultate cu profil tehnic (bioinginerie medicala, electronica si telecomunicatii, automatica) ambitiosi si cu dorinta de a invata lucruri noi.
    - Cunostinte de limba engleza scris/vorbit
    - Permis de conducere categoria B
    - Abilitati de relationare

    Responsabilitati

    -Participarea la sesiunile de training in domeniul medical cat si in cel al vanzarilor;
    -Implicarea in proiectele companiei alaturi de colegii seniori;
    -Implicarea in rezolvarea task urilor primite din partea coordonatorului de program;
    -Intocmirea rapoartelor solicitate de coordonatorul de program

    Alte informatii

    Program de internship full-time , platit.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Campulung Moldovenesc, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (68)